TĖVŲ SUSIRINKIMAS-DISKUSIJA 2018

2018-03-09 mokyklos bibliotekoje vyko tėvų susirinkimas - diskusija „Patyčios. Kaip padėti vaikui?”. Mokyklos direktorė Rūta Stankienė pristatė mokinių tėvams mokykloje vykdomus projektus, supažindino su įstaigos plėtros planais ir perspektyvomis. Direktorės pavaduotoja ugdymui Veronika Kiuršinienė supažindino su mokykloje sudarytos Vaikų gerovės komisijos funkcijomis, pagalba vaikams ir tėvams įvykus patyčioms ar smurtui prieš mokinį. Psichologė Rita Vėželienė perskaitė pranešimą „Nelik nuošaly - Tu gali padėti sustabdyti patyčias”. Pateikta informacija apie mokykloje vykstančius renginius bei išvykas mokiniams, kurių metu mokomasi bendrauti, bendradarbiauti, gerbti kitokią nuomonę, saviraišką. Susitikimo pabaigoje tėvai ir pedagogai diskutavo, dalijosi patirtimi apie pasitaikiusius patyčių atvejus, jų prevenciją ar nutraukimą.

Mokytoja Jolanta Drumstaitė

2018susirinkimas1 2018susirinkimas2