LIETUVIŲ KALBOS DIENOS

2018 m. Lietuvoje ir užsienyje nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. buvo organizuojamos lietuvių kalbos dienos. Jų tikslas – didinti valstybinės kalbos prestižą, stiprinti kalbos mokymosi motyvaciją, prisidėti prie lietuvių kalbos sklaidos pasaulyje.

Kaišiadorių šventosios Faustinos mokykloje jau antrus metus buvo organizuojami lietuvių kalbos dienų renginiai. Mokyklos bibliotekoje veikė paroda „Ir knyga mane augino”. Visą savaitę buvo vyko skaitymo valandėlės „Seku seku pasaką”, kurių metu pasakas skaitė mokytojai, mokiniai, bibliotekininkė, o visi susidomėję klausėsi įdomių istorijų. Daugiausia dėmesio sulaukė Dailyraščio konkursas. Mokiniai dailyraščiu rašė V. Kudirkos „Tautišką giesmę”. Visa mokyklos bendruomenė balsavo ir rinko dailiausio rašto darbus. Geriausi darbai buvo apdovanoti mokyklos direktorės padėkomis.

Sveikiname mokinius gavusius padėkas:

Virginiją Stankevičiūtę (4 klasė),

Pauliną Naskauskaitę (6 klasė),

Miglę Kajauskaitę (7 klasė),

Sandrą Matulevičiūtę (8 klasė),

Ievą Cibulskaitę (9 klasė),

Ramūną Druktenį (9 klasė).

Mokytoja Asta Šimaitė

2018lietuviu1 2018lietuviu2