PROJEKTAS „KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS. „NEIŠMESK, PANAUDOK KITAIP!”

Gegužės - birželio mėnesiais mokykloje buvo vykdomas projektas „Kūrybinės dirbtuvės. „Neišmesk, panaudok kitaip”. Į šį projektą įsijungė visų klasių mokiniai. Vykdomo projekto tikslas buvo kūrybiškų paieškų ir idėjų skatinimas, laisva kūryba bendradarbiaujant tarpusavyje. Ugdant teigiamą požiūrį į ekologiją ir aplinkosaugą, mokiniai buvo mokomi savo veikloje panaudoti antrines žaliavas, įsivertinti savo veiklą ir rezultatus. Į mokyklą pravesti ekodirbtuves „Praktiškas menas” atvyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro lektorė Sondra Jonceva. Mokiniai buvo supažindinti su gamtosaugos, rūšiavimo pagrindais, su daugybe idėjų, kaip galima panaudoti antrines žaliavas buityje, kūrybinėje veikloje bei praktiškai pritaikė naujas žinias pagamindami puikius darbelius. Vėliau vyko mokinių diskusija „Švari Lietuva - sveiki piliečiai”, kurią vedė biologijos mokytoja Rita Markevičienė. Rytmetį „Nešiukšlink, gyvenk švariai” lavinamųjų klasių mokiniams organizavo mokytoja Ema Karpinienė. Daug įdomių dirbinių pagamino mokiniai su technologijų mokytojomis Asta Šimaite, Inga Armanavičiūte ir Jolanta Drumstaite. Pradinių klasių mokytoja Renata Sladkevičienė kartu su mažaisiais padovanojo mokyklai gražų paveikslą, pagamintą iš popieriaus atliekų. Visi mokinių kūrybiniai darbai eksponuojami parodoje.

Projekto vadovė Veronika Kiuršinienė

2019dirbtuves1