PAŽINTINĖ – KULTŪRINĖ VEIKLA 2019

2019 m. birželio 17-21 d. mokykloje vyko pažintinė-kultūrinė veikla. Mokiniams buvo organizuotos išvykos ir ekskursijos, vykdomos edukacinės programos. Ekskursijoje į Raudondvario dvarą vyko edukacinė programa „Piešimas ant stiklo - vėjo varpelių gamyba”. Išvykus į verslo ir turizmo centrą Stebeikiškių km. Kaišiadorių raj., vyko edukacija „Gyvas kalnas”. Mokykloje pravesta karpinių edukacija „Graži tu mano brangi Tėvyne....” su tradicinių amatų žinove Vladislava Gataveckiene iš Žaslių kultūros centro. Suorganizuota išvyka „Paplūdimio atrakcija”, vyko „Virtuali kelionė po Lietuvą”. Buvo žaidžiami stalo, kompiuteriniai žaidimai, atliekami meniniai darbai. Visa veikla, mokymosi ir kiti pasiekimai buvo aptarti mokslo metų užbaigimo šventėje. Mokiniai apdovanoti padėkomis. Patirtais įspūdžiais mokiniai kartu su savo mokytojais dalijosi prie šventinių pietų stalų. Dar neatsisveikinome - kai kurie mokiniai susitiks vasaros poilsio stovykloje „Mūsų vasara”. Visiems geros vasaros ir linksmų atostogų, brangūs mokiniai.

Mokytoja Veronika Kiuršinienė

2019pazintine1