NUOTOLINIS MOKYMASIS 5-7-8 LAVINAMOJOJE KLASĖJE

Nuotolinis mokymasis, kaip ir daugumai taip ir mums, buvo nemažas iššūkis. Labai džiaugiuosi, kad jau turėjome tradiciją apsikeisti nuotraukomis, todėl susijungti į savo klasės zoom grupę nebuvo sunku. Norėčiau labai padėkoti klasės mokinių tėveliams, broliams, seserims už geranoriškumą, supratingumą, kantrybę, pagalbą man ir savo vaikams. Džiaugiuosi, kad galime susijungti ir padirbėti visi aštuoni mokiniai (aišku ne be tėvelių pagalbos). Jei kas nors negali prisijungti, man praneša žinute. Visi klasės mokinių tėvai turi elektroninius paštus, tad pamokos planą ir mokomąją medžiagą gauna kiekvienas ir gali atlikti užduotis. Ką mes veikiam? Kiekvieną dieną pradedam nuo savo emocinės būsenos įsivertinimo. Pasitariam, ką daryti, kad nuotaika pagerėtų, jei kartais nelabai norisi mokytis. Skaitom, rašom, skaičiuojam, pasakojam, piešiam, pildom gamtos kalendorių, kuriam darbelius, muzikuojam, šokam, atliekam gydomosios kultūros pratimus su mokytoja Aurelija. Mamos geranoriškai dalijasi patirtimi, grupėje viešinam įsigytas mokomąsias priemones, pasidalijam atliktų darbelių nuotraukomis, savarankiško darbo įrašais, savaitgalių įspūdžiais. Supažindinam su savo augintiniais. Visi kartu džiaugiamės, kad Aurimas sulaukė sesutės Lėjos! Atšventėm Mamyčių dieną. Tikrai tapom viena šeima. Ne veltui sakoma: „Nėra to blogo, kas neišeitų į gera!”.

Mokytoja Ema Karpinienė

2020nuotolinis1 2020nuotolinis2